{{alert.message}}

gipsplaatplug nylon toggler

SP MINI 9.5-15MM

Artikelnummer: 00373285
EAN: 0036296300319

Direct leverbaar
6 doos in vestiging Centraal magazijn
  • Max. dikte 15mm
  • Uittrekwaarde <120kg
  • Doos à 100st

37,46
Korting: 10 %

33,71

incl. btw 40,79

Productomschrijving

De Toggler Gipsplaatplug SP-Mini is de ideale oplossing voor gipsplaten van 9 - 15mm.

Een gordijnrail, spiegel of wasmachine kraan bevestig je makkelijk en snel. De Gipsplaatplug is zelfborend; voorboren is niet nodig. De plug zekert automatisch met een hoorbare “POP” bij het indraaien van de schroef ook met isolatie. Hierdoor zit de plug echt goed vast en heeft een uittrekwaarde tot 120 kg*.

Voldraadschroeven van ø3,5 - 4,0mm kunnen meerdere keren in- en uitgedraaid worden. De Gipsplaatplug draait niet mee door de spanningsvrije montage en is bestand tegen schokken en trillingen.

Bij andere materialen waarin de Gipsplaatplug SP-mini is toe te passen adviseren wij u om ø6mm voor te boren; gestucte gipsplaat, dubbele gipsplaat, brandwerende gipsplaat en vochtwerende gipsplaat. Gebruik de Alligator pluggen en de hollewandankers bij vezel versterkte gipsplaat, Fermacell, en cementplaat.

Supersterk, makkelijk en snel monteren met de gipsplaatpluggen van Toggler.

Technische gegevens

schroef diameter3,5 – 4,0 mm
schroef lengte25 mm + X
plaat dikte9,5 / 12,5 / 15 mm
verpakkingdoos à 100 st