{{alert.message}}

accu haakse slijper makita 230mm

GA038GT203 40.0V MAX

Artikelnummer: 06008526
EAN: 0088381733885

3-7 werkdagen
  • 40.0V/5.0Ah Li-ion
  • Slijpschijf 230mm
  • 2 accu's en lader
icon icon icon icon icon icon

765,00
Korting: Netto

671,67

incl. btw 812,72

Productomschrijving

De GA038G is een 230 mm haakse slijper uitgerust met een veiligheidsschakelaar. Dit is de meest veilige keuze bij het vaak gebruiken van doorslijpschijven, bij controleverlies en loslaten van de schakelaar schakelt de machine automatisch uit. De GA038G is voorzien van onder andere AWS (Auto-start Wireless System) voor draadloze communicatie tussen accu machine en stofzuiger en een elektrische rem. De schijf staat na het uitschakelen van de machine snel stil. Bij het gebruik van doorslijpschijven dient er gebruik gemaakt te worden van een gesloten kap en er is ook een stofafzuigkap verkrijgbaar voor het stofvrij kunnen doorslijpen in beton. Deze kappen en bijbehorende slijpschijven zijn te vinden onder het tabblad accessoires/ past op.
  • Uitgerust met vele veiligheids- en duurzaamheidstechnieken, waaronder een elektrische rem.
  • De beschermkap is eenvoudig zonder gereedschap te bevestigen
  • Hoge duurzaamheid: voorzien van overbelastingsbeveiliging bij abnormaal veel stroomverbruik, oververhittingsbeveiliging en diepontlaadbeveiliging middels ledindicatie.
  • Bij plotselinge reductie in toeren of bij klemmen schijf in materiaal treedt Active Feedback sensing Technology (AFT) in werking en schakelt de machine uit.
  • Uitgerust met heropstartbeveiliging en soft start.
  • Zorgt voor een rustige start en geeft geen schok bij het inschakelen.
  • Uitgerust met Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger.
  • Voorzien van veiligheidsschakelaar of dodemansknop: bij controleverlies en loslaten schakelaar, gaat de machine automatisch uit.
  • Voorzien van een rem waarbij de schijf bijzonder snel stil staat.Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.

Leveringsomvang
  • Zijhandgreep anti-vibratie M14
  • Nokkensleutel

Makita 3 jaar garantie
Makita 3 jaar garantie
Meld jouw machine online aan met behulp van je garantie kaart en ontvang 2 jaar extra garantie bovenop de standaard garantie van 1 jaar!
Klik hier om je machine online aan te melden voor de aanvullende garantie.

Technische gegevens

PlatformXGT 40 V Max
Diameter schijf230 mm
Toerental onbelast6.600 tpm
Type schakelaarVeiligheidsschakelaar
Heropstartbeveiligingja
Elektrische remja
Overbelastingsbeveiligingja
Asblokkeringja
Aansluiting/opnameM14x2
Asgat schijf22,23 mm
Volt (spanning)36 V
Type motorBL-motor
Softstartja
Softgripja
Accubeveiligingja
Afm. lxbxh535x250x180 mm
Gewicht met XGT BL4025 accu4,6 kg
Gewicht met XGT BL4040 accu4,9 kg
Geluidsdrukniveau (LpA)87 dB(A)
Onzekerheid (K) (LpA)3 dB(A)
Geluidsvermogenniveau (LWA)98 dB(A)
Onzekerheid (K) (LwA)3 dB(A)
Vibratie ah vlakslijpen met AV-greep7,5 m/s²
Vibratie (K) vlakslijpen met AV-greep1,5 m/s²
Vibratie ah vlakslijpen7 m/s²
Vibratie (K) vlakslijpen1,5 m/s²
Vibratie ah schuren met AV-greep2,5 m/s²
Vibratie (K) schuren met AV-greep1,5 m/s²
Vibratie ah schuren2,5 m/s²
Vibratie (K) schuren1,5 m/s²
Staalja
RVSja
Aluminium (non-ferro)ja
Steenja
Bevestiging beschermkapKlem

Gerelateerde producten